Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Kuqi - Ofendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ofendimi".
3. Video është e këngës "Ofendimi", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Yllka Kuqi - Ofendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Dhe Të Dua"

Pjesëmarrëse në

Polifest 2006

Komente

Asnjë Koment

17/06/2006

2006-06-16T23:00:00+00:00Ti ishe dashuri e pare mik i keq e tradhetar askush nuk te gjykoj,ti dashurine e pate n gjak vetem mua m` dhe aq pak, askush nuk te denoj
E hena e mallkuar pik e fundit,fjale e rende si plumb i rande ,e gishtat e nje dore i numrova ditet e lumtura.

(ref):
Pa trokitje hyn sundo por mos kafsho se nje vashe zemra do ti thehet
Pa trokitje hyn por lus mos ofendo se po dhemb sa do nuk verehet

Pa trokitje hyn sundo por mos kafsho se nje vashe zemra do ti thehet.
Pa trokitje hyn por lus mos ofendo,se po m`vret zemra e nje vashe po pelset.

Ti ishe dashuri e pare mik i keq e tradhetar , askush nuk te gjykoj,ti dashurine e pate n`gjak vetem mua m` dhe aq pak askush nuk te denoj.
E hena e mallkkuar pike e fundit fjale e rende si plumb i rande,e gishtat e nje dore i numrova ditet e lumtura.

(ref):
Pa trokitje hyn sundo por mos kafsho se nje vashe zemra do ti thehet.
Pa trokitje hyn por lus mos ofendo,se po dhemb sado nuk verehet

Pa trokitje hyn sundo por mos kafsho se nje vashe zemra do ti thehet.
Pa trokitje hyn por lus mos ofendo,se po m`vret zemra e nje vashe po pelset.

Pa trokitje hyn por mos kafsho
Pa trokitje hyn mos ofendooooo

Zemra e nje vashe po pelset
Zemra e nje vashe po pelset po pelset po pelset
Po pelseet
Zemra e nje vashe po pelset....

Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku

Ky tekst u dërgua nga Mimoza Dragusha
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë