Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani ani a po t’vret ti
pa mu jo nuk ke jetë
Tregom tani ku ke mbetë
ke mbetë ke mbetë
Kurrë se kam mendu
me t’lon ty vetem
Dhe pse nuk po gjejë kerkun
Per ty kom mendu gjithë jeten
se une ty
Te desha shumeeee…

Ref: Lotet me jan tha
Prej se jena nda
Moti sjena pa a ndjen per mu hala 2x

E sinqertë jom kan me ty
Dhe pse zemren ma ke thy
Jom kon gjith ketu per ty
Per ata dy sy..

Kurre se kam mendu
Me t’lon ty vetëm
Dhe pse nuk po gjejë kerkun
Për ty kom mendu gjithë jetën
Se une ty te desha shumë.

Ref:2X


Ky tekst u dërgua nga Miranda😀Yllka Kuqi
Publikimi: 30/09/2022
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Mix & Master: Florent Boshnjaku
Styling Valdrin Sahiti
Hair & Mua - Kaci & SellmaYllka Kuqi - Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0