TEKSTESHQIP

Yllka Kuqi
Ani
Lyrics

Ani ani a po t’vret ti
pa mu jo nuk ke jetë
Tregom tani ku ke mbetë
ke mbetë ke mbetë
Kurrë se kam mendu
me t’lon ty vetem
Dhe pse nuk po gjejë kerkun
Per ty kom mendu gjithë jeten
se une ty
Te desha shumeeee…

Ref: Lotet me jan tha
Prej se jena nda
Moti sjena pa a ndjen per mu hala 2x

E sinqertë jom kan me ty
Dhe pse zemren ma ke thy
Jom kon gjith ketu per ty
Per ata dy sy..

Kurre se kam mendu
Me t’lon ty vetëm
Dhe pse nuk po gjejë kerkun
Për ty kom mendu gjithë jetën
Se une ty te desha shumë.

Ref:2X

DËRGOI: