Official Video

Top 200

Alberie Hadergjonaj - Asnjehere


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  364

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2013

2013-06-19T20:35:16

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Olti Curri

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


Dua të degjoj që je i lumtur
Ti nga unë mos prit më asnjë lajm
Unë ti dhashë të gjitha pa mu lutur
Jo nuk jam penduar,jo s'do qaj...

Si një rrugë e zbrazur zemra ime!
Është një vënd i huaj, nuk e njoh
Koha i rrënoi edhe kujtimet
Dhe kjo rrugë të lutem mos t'kaloj...

Po kalon një ditë dhe
prapë një tjetër...më mungon...
Jo nuk dua vetës të vërtetën
T'ja pranoj...

Asnjëherë...
Nuk do të jemi si më parë
Asnjëherë...
Nuk do të besoj që jemi ndarë

Asnjëherë...
S'do të di të jetoj unë jo pa ty
Asnjëherë...
Unë dhe ti s'do të jemi dy

Si një orë e ndalur janë mendimet
Emri yt më dhëmb kur e dëgjoj
Unë i fsheha lotët dhe kujtimet
Në një vënd që kurrë mos ti kërkoj...

Po kalon një ditë dhe
prapë një tjetër...më mungon...
Jo nuk dua vetës të vërtetën
T'ja pranoj...

Asnjëherë...
Nuk do të jemi si më parë
Asnjëherë...
Nuk do të besoj që jemi ndarë

Asnjëherë...
S'do të di të jetoj unë jo pa ty
Asnjëherë...
Unë dhe ti s'do të jemi dy


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (4)

2018-08-06 09:03:00
Asnjëherë...
Nuk do të jemi si më parë
Asnjëherë...
Nuk do të besoj që jemi ndarë
2018-06-02 07:44:29
Po kalon një ditë dhe prap
Një tjetër ...me mungon
Jo nuk dua vetes te verteten
Tja pranoj
2018-01-20 12:18:49
Asnjëherë...
S'do të di të jetoj unë jo pa ty
Asnjëherë...
Unë dhe ti s'do të jemi dy
2017-11-12 21:26:37
Dua të degjoj që je i lumtur
Ti nga unë mos prit më asnjë lajm
Unë ti dhashë të gjitha pa mu lutur
Jo nuk jam penduar,jo s'do qaj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...