A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Altin Sulku - Zeshkanja


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  58

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/08/2017

2017-08-26T17:00:03

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

MAX Production


kendova per nazelie
kendova dhe per koishie
kendova per kacurrelat
te zeshkanja sdi pse ngela

moj zeshkane moj zeshkane
zemren shkrumb e hi ma bane
merre djalin o ti dibraneee

buza omel sei qershi
me boni me ran ndashni
floku yt i gjat dhe i zi
mke bo per vete vete
zemren tone jepe jepe
hajde sot ne emer te dashnis

kendova per nazelie
kendova dhe per koishie
kendova per kacurrelat
te zeshkanja sdi pse ngela

moj zeshkane moj zeshkane
zemren shkrumb e hi ma bane
merre djalin o ti dibranee

moj zeshkane moj zeshkane
zemren shkrumb e hi ma bane
merre djalin o ti dibranee

je e jemja jam i joti
bukurin qe tdha zoti
falma mu o sa shum te duuu
mke bo per vete vete
zemren tone jepe jepe
hajde sot ne emer te dashnis

kendova per nazelie
kendova dhe per koishie
kendova per kacurrelat
te zeshkanja sdi pse ngela

moj zeshkane moj zeshkane
zemren shkrumb e hi ma bane
merre djalin o ti dibranee


Lyrics submited by franko musteqjae-Cards (2)

U krijua nga Kb 2018-03-31 22:24:26
Kendova per nazelie
Kendova per kojsrhie
Kendova per kacurrelat
Te zeshkanja sdi pse ngela
U krijua nga AAA 2018-01-03 18:16:07
buza omel sei qershi
me boni me ran ndashni
floku yt i gjat dhe i zi
mke bo per vete vete
zemren tone jepe jepe
hajde sot ne emer te dashnis

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019