Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Asnjë Milimeter (Feat. Loco)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  33

Yeahhhh Arbasound.

Ou ou ou ou ou ooou

Ulu, Ulu Afer Meje Shpejt Per Nje çast Ti Harrojm Krejt, Mos Prit Te Tjeret Me Vrejt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, Rrugen Me Te Shkurt Gjeje, Mos Pyet Asgjë Bejbee ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Uuuuu uuu Bejbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Ulu, Ulu Ketu Pran Meje Shpirt, Nje çast Ti Harrojme Zinxhirt, Mos u Bëh i Pa Shpirt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, E sa me shkurt ti preje, Mos Pyet Asgjë Bejbe ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Loco :

Ne Kete Jete Cdo Send Ka Kuptim Yeahhhhh.

Me Trup Larg ne Zemer Ngat Kohe Te Gjate Bebe Ska Gjume Rehat, Shpesh Te Kujtoj Ne Zemer Te Ndjej Po Vuj Per tY Tash Pe Vrej, Nje Shikim, Nje Kujtim, Kjo Vlen Per Mu Plote Terbim,Hap Pas Hapi Sa Ma Shkurt Pa Gabim Po Dyte Sigurt.....(bitte baby komm zu mir, ich spür nen tiefen schmerz in mir, ohne dich hats leben keinen sinn mehr....) jam shum lloko po pa gabim,rina bashk ne kete nate rruge e shkurte jete e gjate,jeta keshtu na bashkon Arta dhe Loko shum tension.....

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres. 2x

Uuuuu uuu Bejjbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Puthjen time tii, Ndiiejjeehh
Puthjen time tii, Ndiiiejjeeehh
Puthjen time Ndjeejeehhhh.
Puthjen time ndjeejyeaaahhhh


Ky tekst u dërgua nga MedoArta Bajrami
Featuring: Loco
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Don Arbas
Teksti: Mithat Sadiku
Video Produksioni: Fadil Veseli Production


Arta Bajrami - Asnjë Milimeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjë Milimeter".
3. Video është e këngës "Asnjë Milimeter", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0