A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Plaga Ime  (Feat. Fatlume Popovci)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2018

2018-04-08T13:32:53

Featuring

Fatlume Popovci

Lyrics:

Fatmir Muja

Arrangement:

Astrit Stafai

Arrangement:

Prygo


sa her zemer dhimbja mka godit
e skam guxu met pyt ku je o shpirt
jam dorzu si ashnjher tjeter
mfal qet thirra mfal po ti je plaga ime e vjeter

a kam vend ne zemren tande
a kam vend apo mke fshi
a mbaron gjithqka me ndarje
kur e humb nje dashuri

pse pom flet ti pse pom rren
pse pom then aty ku mdhemb
se dashnija si ka dy rrug
dje me vra e sot me puth

as urrejtje as dashni
shum ma mir mos tkisha ni
se dashnija mka lendu
e urrejtja smka sheru

se nzemer dhimbja mka godit
e skam guxu met pyt ku je o shpirt
jam durzu si asnjeher tjeter
mfal qet thirra mfal po ti je plaga ime e vjeter

pse pom flet ti pse pom vret
pse pom then aty ku mdhemb
se dashnija ska dy rrug
dje me vra e sot me puth (2x)

e-Cards (1)

2018-04-14 14:25:12
a kam vend ne zemren tande
a kam vend apo mke fshi
a mbaron gjithqka me ndarje
kur e humb nje dashuri

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019