Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bruna - I Love You Baby (Feat. Marseli & Dafi Derti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  98

(Bruna)I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby(2)
Ndoshta spo t'genjen por tashme nuk vlen,
nese me mendon per nje minut e jotja do jem.
Keshtu me pelqen,per ty un ktu do jem.
Nje dashuri qe te ngacmon dhe prap do mbetet dileme.
(Dafi)Elektroni Bang,up ngrej,kur koken kthej,shoh cfar gjej.
Elektroni Bang,up ngrej,kur koken mbrapa un e kthej shoh cfar gjej.
Bruna po m'duket shum OK,OK come on dhe zgjon DJ-n.
Trupi lekundet,shampanja tundet,mendja po humbet kur toka shkundet.
Muzika nuk ulet,ambienti qe po shkurret,do thyejm regullat,do thyejm muret dhe cdo gje do e shkaterojm.
(Bruna)I,I,I ove you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby,I,I,I love you baby(2)
Gjithmon me buzqesh por tani pse hesht.Vazhdo mendo per mua,
ndoshta me mir do te jesh.E penduar s'jam,me shum rritem kam.
Do kercej pa yje,mdihme eshte sonte ne kete nate(2)
Bruna
Featuring: Dafi Derti & Marseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/05/2012


Bruna - I Love You Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love You Baby".
3. Video është e këngës "I Love You Baby", por nuk këndohet nga Bruna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bruna:


Komente 15