Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T, Anxhela Peristeri & Mandi - Habibi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[CAPITAL T:]
Sikur Gjithe Boten Me Ta
Thon Ti Nuk E Do E Sot
Me Tjeter Ti Po Del E Po
Feston Nuk Ma Ke Njoft
Ti Zemren Nuk E Meriton
Qe Un Te Vuj Per Ty E
dehem Deri Von

[ANXHELA:]
Po Du Me t'Pa Pa Pa
Sikur Pa Pa Pa S'Po
Mundem Un Me t'Pas
Ty Larg. Po Du Me t'Pa
Pa Pa Vetem Pa Pa Pa
Per Ty Mo Dot Veten Mo
Dot Se Marr

[REF. MANDI:]
Sonte Je Habibi Je Habibi
Du Met Pa E Nuk E Di Ti
Habibi Se Zemer T'Kam.
Sonte Je Habibi Je Habibi
Du Met Pas E Nga Inati
Habibi Du Met Plas. Sonte
Je Habibi Je Habibi Du
Met Pa Dhe Nuk E Di Ti
Nuk E Di Ti Se Zemre
T'Kam. Sonte Je Habibi
Je Habibi Du Met Pas E
Nga Inati Habibi Du Met
Plas

[CAPITAL T:]
E Mishi Goten Per Ty E
Votka M'Ka Per Zi Vec
Se Me Shujt Sa Mo Shum
Dashni O Per Ty Jam Tu
U Deh O Pasha Nonen O
Per Ty Kom Bo Be E Ke
Tepru Vet M'Ke Dal Prej
Dore Gajle Tjeter Qysh
Raki Une Mos Pafsha
Tut Marr Shembull Ty
Vajtimi Pa Ty Po Kenaqna
Dy Tre Piva Dhe Fitili
Kallet Deri Naten
Rezervoi Ti Pushimet
Vec Numroi Ti Datat

[ANXHELA:]
E Un T'Du E Veten Nuk
E Du Sa Her Qe Per Ty
Malli Me Merr Mu Kam
Met Harru Edi Kam Met
Harru Tash Ti Jeton Pa
Mu Pa Mu

Po Du Me t'pa Pa Pa
Sikur Pa Pa Pa
S'Po Mundem Un Met Pas
Ty Larg Po Du Met Pa Pa
Pa Vetem Pa Pa Pa Pa Ty
Mo Dot Veten Mo Se Marr

[REF. MANDI:]
Sonte Je Habibi Je Habibi
E Du Met Pa E Nuk E Di Ti
Habibi Se Zemer T'Kam
Sonte Je Habibi Je Habibi
Du Met Pas E Nga Inati
Habibi Po Du Met Plas.
Sonte Je Habibi Je Habibi
E Du Met Pa E Nuk E Di
Ti Habibi Se Zemer T'Kam
. Sonte Je Habibi Je Habibi
E Du Met Pas E Nga Inati
Habibi Po Met Plas


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaCapital T, Anxhela Peristeri & Mandi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/07/2022
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Anxhela Peristeri & Capital T
Orkestrimi: Irkenc Hyka
Video Produksioni: MAX Production
Mix & Master: Jojo
Styling: Anisa Collections
Hair: Sezer
Make Up: Henri GjataCapital T, Anxhela Peristeri & Mandi - Habibi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi".
3. Video është e këngës "Habibi", por nuk këndohet nga Capital T, Anxhela Peristeri & Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0