TEKSTESHQIP

David Dreshaj
Ma Le
Lyrics

Uuuuuu,
Uuuuuu,

REF.:
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, ma le, ma le,
N’zemer pike ti mu,
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, pike ma le,
N’zemer, pike ti mu,

Uuuuuu,
Pse po m’bon ti mu lojna,
Aaaaaa,
Tu mu bo kishe qik e urt,
Ato tripa pi lojna,
Un e di per mu je tu lujt,

Zemren, po ta dho, po ta dho,
Po ta dho baby,
Amanet ta lo, ty ta lo,
Po ta lo baby,

Dashuri,
O dashuri,
Menja m’rrin te ti,
Hala menja, m’rrin te ti,

Se di, se di, se di,
O ku je ti,

REF.:
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, ma le, ma le,
N’zemer pike ti mu,
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, pike ma le,
N’zemer pike ti mu,

Kejt qa po lypi veq ama ni nat,
Ama ti doren po du me ta majt,
Mos t’sho me tjeter se pom vjen inat,
Ski ku me ik, te un vet ki me ardh,

Ani ani mos ta nin,
Nese gjen ma mir,
Ani ani mos ta nin,
Po gabon o shpirt,

Dashuri,
O dashuri,
Menja m’rrin te ti,
Hala menja, m’rrin te ti,

Se di, se di, se di,
O ku je ti,

[Chorus3]
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, ma le, ma le,
N’zemer pike ti mu,
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, pike ma le,
N’zemer pike ti mu,

Ajo po m’del neper andrra,
Se kisha ndrru me miljona,
Si ti nuk mujti asnjona,
Ti ma leeeeee …

REF.:
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, ma le, ma le,
N’zemer pike ti mu,
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, pike ma le,
N’zemer pike ti mu

REF.:
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, ma le, ma le,
N’zemer pike ti mu,
Ti ma le, ma le, ma le, ma le,
Ma le, pike ma le,
N’zemer pike ti mu.
INFO
Projekti përcillet tek publiku i përpunuar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi, për të cilin u përkujdes Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 25 Qershor 2021. Për melodinë dhe për fjalët e këngës janë përkujdesur Tonic & Denk, autorë të orkestrimit janë DjR, Tonic & Dj Bannzz, ndërsa produksioni vjen e realizuar nga Panda Music.