A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Elvana Gjata - Lejla  (Feat. Capital T & 2po2)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  298

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2016

2016-10-24T17:00:01

Featuring

Capital T

Featuring

2po2

Teksti:

2po2

Teksti:

Capital T

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production


Elvana:
Kom big booty, booty like this
Ama jo per biznes
Di edhe une me fol pis
Ama jo per biznes
A, a don me lujt me lejla? lejla 2x
Lej-lej-lejla, lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti

Capital T:
Krejt industria syte n'lejla
Ama ne edhe pa to po vlejna
Problemi osht qe une shume po vrejna
Prit, a t'thash qe apet un i kthejna
Fame is the devil, po sjena tu u shty
Une jam krejt tjeter level
Isha marr me ty po ti sje kurgjo special,
Kurre skom mu kthy, never
Se ckado qe bejm ne eshte perjetshem
Ti kallxom cka po don me bo kur un gjuj me lejla
Ti kallxom cka po don me bo kur e din qe t'muj me lejla

Elvana:
Lejla, lejla, lej-lej-lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti

2po2:
Mos me na u myk ja bojm do bira thesit
Lejlat per neve, per ty gishtin e mesit
Loja s'luhet qoshe, qata pi hina mesit
Me art ju bojna dom si n'futboll koma Messit
Na po rrina Cool, tjert gjakin tu e nxeh
Karvani 200 orë, ju si qeni tu e leh
T'vjetrat si kom shit ama t'rejat i kom ble
Gishti o ka kan, 1 her kamen, me ja ngreh
Hajde ti kallxom, nese nuk po beson pa m'pa
Hajde tash lujna me Lejla.
Nese nuk po beson pa m'pa,
Hajde tash lujna me Lejla.

Elvana:
Lejla, lejla, lej-lej-lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti.


Ky tekst u dërgua nga LejlaKartolina (3)

U krijua nga Stela Hila 2019-10-02 17:14:45
Kom big booty
Booty like this
Ama jo për biznes
Di edhe unë me fol pis
2019-07-11 11:40:54
Krejt industria sytë n'lejla
Ama ne edhe pa to po vlejna
2018-05-04 02:12:46
Lejla, lejla, lej-lej-lejla
A po don mo?
Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019