Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gili, Xeni, Shkurta & Malësori - Bone Shqiponjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bone Shqiponjen".
3. Video është e këngës "Bone Shqiponjen", por nuk këndohet nga Gili, Xeni, Shkurta & Malësori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gili, Xeni, Shkurta & Malësori - Bone Shqiponjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Komente

Asnjë Koment

16/11/2018

2018-11-16T18:34:46+01:00Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ta dish se jena shqiptare jena hej
Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ne zemrat tona jeton shiponja hej

E kemi shkru nje histori
Me nje pend e qifteli
Nje flamur gjith,na ka pri
Hej
Kuq e ziiiii

jem ne per shekuj te shperndar
Ne per bot,mergimtar
Ishin dhe kan mbet shiptar
Hej
Kiq e ziiiiii¨

Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ta dish se jena shqiptare jena hej
Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ne zemrat tona jeton shiponja hej

Na kan than,Arrnaut
Ablanez e Arvanit
Ni flamur e kemi ngrit
Hej
Kuq e zii

Doren zemer plisin koke
Dem baba Dem jem ne mbi ket tok
Zemra rre per shqiptarin
Hej kuq e ziii

Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ta dish se jena shqiptare jena hej
Bone bone ti shiponjen me dy krena
Ne zemrat tona jeton shiponja hej

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku

Ky tekst u dërgua nga Diki
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë