TEKSTESHQIP

Kengetare Te Ndryshem
Shqiperin E Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiperin E Dua" kënduar nga Kengetare Te Ndryshem.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Shaqir Cërvadiku, tekstin e punoi Izet Rraci, ndërsa për orkestrimin punuan EthnoMusic.