A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Leonora Jakupi - Pa Asnje Dyshim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2017

2017-05-07T00:00:00

Music:

Alfred Sula

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Participating in

Zhurma Show 2017


M'largove nga gjithcka
Edhe nga shoqeria
I humba miqt e mi
Kudo me ty perkrah
Vetem me ty un rrija
Te jesh i lumtur ti
Por koha ty te ndryshoj
S'mundem jo ta besoj
Ti po iken pa asnje shkak
Tash vetem un do vazhdoj
Pa ditur si t'jetoj
Kte kurr ty nuk do ta fal

Ref.
Pa asnje dyshim
T'fala zemren trupin tim
I mbylla syt
Me premtove do jesh aty
Pa asnje dyshim
Sot nuk je un jam gabim
Besova shum
E verbra e mjera un

2.

Cdo gje me duket ndryshe
Qekur nga un ti ike
Kur lamtumir te thash
Perse o zemra ime
M'burgose ne mendimin
Nuk jam bo per tu dasht
Nuk te mjaftoj ty me m'vra
Me tjeter me del perball
Ti ke zemer por nuk ke gjak
At pak shpirt qe m'ka mbet
Nuk rrin ti pa ma trret
E m'ben ta mallkoj a't nat


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019