TEKSTESHQIP

Lil Samee
M.F.
Lyrics
(Feat. Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow)

MF [motherfucker]-[madhafaka]

Ref.2x.
Kejtt osht Motherfucker
Dj osht Motherfucker
Clubi(kllabi) osht Motherfucker
Atmosfera Motherfucker
Pini kceni gotat theni qoni durt nalt
(pini kceni gotat theni qoni durt nalt)

Mc Kresha
Kejt um vesin ku je Motherfucker
A je Motherfucker un ju thom `O yeah` Motherfucker
Ejdej motherfucker pa pauz veq play Motherfucker
Mc Kresh ku gjepat kesh full
White Light (uajt llajt) Air Fresh(ejr fresh) uuu`
Johnny Walker(gjoni uoker) be lesh
edhe ka ni kokerr nvesh
Ai tipi nmes pom kshyr se jom mir i vesht
Nuk qes gell veq prap per Club(kllab) jom i ndreqt

Ref.2x.
Kejtt osht Motherfucker
Dj osht Motherfucker
Clubi(kllabi) osht Motherfucker
Atmosfera Motherfucker
Pini kceni gotat theni qoni durt nalt
(pini kceni gotat theni qoni durt nalt)

Gentz:

nnniicccee sjon kto tema (tmiira)
the leady`s qdo nat (nClubb) that`s my gagnsta' airway
that`s my gangsta' vision plus (clubin shum naltt)
repi bohet edhe ndryshe all skuull

kshtuqe chill ouut
.......
ose Gjeje naj femer asi qe doket shum delicius
ose dil nDance flow edhe ngrej ato
s`osht kurgjo e re shqiptarve mi fol per graund

Dr.MIC[majki]

First name mic [ majk ]
Middle name Motherfucker
Last name Fuck you
When ever you want sucker
po vjen MIC [majki] tu shkelqy si ni grumbull gur qmushemn po normal zoni jon sen i sigurt o i ngushem i sakt si shigjetar n`horoskop magjistar n`HIP HOP yeahh hokuz pokuz thats what's up mikrofonin shkop magjik njesooj si me shti n'tost n'mikroval this it's hot chick..haters go mad but only can do is suck this

Ref.2x.
Kejtt osht Motherfucker
Dj osht Motherfucker
Clubi(kllabi) osht Motherfucker
Atmosfera Motherfucker
Pini kceni gotat theni qoni durt nalt
(pini kceni gotat theni qoni durt nalt)

Lav`da :

ej chicks ej chicks un jom sexy Motherfucker
pernime ska blicc un jom nastty Motherfucker
party like a rap smoking drinking Motherfucker
secila femer pe don flouing Motherfucker
nuk ka maniak per do fuck you e do rack you
une eci mbi zjarrin per qdo reper qe menon qe hapem
une s`veshna gjon veq ato qe m`bin tamon
kush o fresh e po vizllon Lav`da mr.handsome

Kastro Zizo :

mblidhe veten kush pot thot se je si ti si sot idioti
mblidhe veten si t`kom thon se ndryshe perfundon te Zoti
a e din se nuk guxon me knu pa dit te un hip hop-in
futi gishtat n`sy dhe mos fillo me qasje koti
A e din ti [yeah] A e din ti [yeahh]
A e din si bohet kur do tjer po dun ta ta ta lypin
qa me bo nuk pate fatin e tinzarit te paparit
kur tjert vendosin per ty dhe thon phhu Motherfucker

REF : [2x]
Kejtt osht Motherfucker
Dj osht Motherfucker
Clubi(kllabi) osht Motherfucker
Atmosfera Motherfucker
Pini kceni gotat theni qoni durt nalt
(pini kceni gotat theni qoni durt nalt)

DËRGOI:
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj krijimi muzikor është lansuar online i plotësuar në spektrin vizual edhe me një videoklip, i cili është punuar nga Pulla. Ky videoklip u publikua me datë 28 Korrik 2010.
Pjesë e albumit:
Hello
Renditja:
Top 200