Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - 1 Mije Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

A ki mu largu edhe ti,
si krejt njerzt qe i kom dasht
A ki me nejt kur t'bohet rond,
kur s'o e lehte me m'dasht

Edhe 1000 vjet te pres,
vdes cdo mengjes qe nuk t'kom
me mungon, me mungon

A ki mu largu edhe ti,
si krejt njerzt qe i kom dasht
A ki me nejt kur t'bohet rond,
kur s'o e lehte me m'dasht

Le te harrojnë krejt,
po du ti mem kujtu,ti mem kujtu
Le te harrojnë krejt,
spo du ti mem harru,
ti mem harru..

Edhe 1000 vjet te pres,
vdes cdo mëngjes qe nuk t'kom
me mungon, me mungon


Ky tekst u dërgua nga  nedionmarku1Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2021
Muzika: Yll Limani
Teksti: Yll Limani
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: RZON & PllumB
Recording: Bini Diez
Mix Master: Lorenc Aliaj (Avaxus)Luana Vjollca - 1 Mije Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Mije Vjet".
3. Video është e këngës "1 Mije Vjet", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0