TEKSTESHQIP

Luana Vjollca
1 Mije Vjet
Lyrics

A ki mu largu edhe ti,
si krejt njerzt qe i kom dasht
A ki me nejt kur t'bohet rond,
kur s'o e lehte me m'dasht

Edhe 1000 vjet te pres,
vdes cdo mengjes qe nuk t'kom
me mungon, me mungon

A ki mu largu edhe ti,
si krejt njerzt qe i kom dasht
A ki me nejt kur t'bohet rond,
kur s'o e lehte me m'dasht

Le te harrojnë krejt,
po du ti mem kujtu,ti mem kujtu
Le te harrojnë krejt,
spo du ti mem harru,
ti mem harru..

Edhe 1000 vjet te pres,
vdes cdo mëngjes qe nuk t'kom
me mungon, me mungon

DËRGOI:
INFO
Për një impakt sa më të madh, produkti muzikor është përcjellë tek shikuesit i përpunuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit u kujdes Imagine Films. Videoklipi u publikua më 18 Qershor 2021. Komponimi dhe teksti është një krijim nga Yll Limani, teksa produksionin audio e punuan bashkarisht në studio RZON & PllumB.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200