Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Bisous Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ti je gjaku i muzikes
o Sybardh me halle
Saks i jot i kam ra pikes
vendin na e kallee
Nga Shijaku nga Tirona
ke Bisousi jan afru
Dy nga Laçi kapedana
qefi nuk ka te mbaru

REF. 2x:
Bisous Bisous 3 ne Shqiptari
2 i paska Durrsi
1 ne Kacanik

Ke Bisousi kam kendu
Ke Bisousi numer nji
vendin e kena trranu
Bohet qefi me muzik
Nga Shijaku nga Tirona
te Bisousi jan afru
dy nga Laci kapedana
qefi nuk ka te mbaru

REF. 2x:
Bisous Bisous 3 ne Shqiptari
2 i paska Durresi
1 ne Kacanik


Ky tekst u dërgua nga XhulianoMandi, Adi Sybardhi, Ilir Tironsi, Landi Roko & Zani Loca
Publikimi: 21/07/2019
Muzika: Adi Sybardhi
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Albert Sula
Video Produksioni: Chill Pro


Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Bisous
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bisous".
3. Video është e këngës "Bisous", por nuk këndohet nga Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0