Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Burrniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Merita Burrniku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 15 Janar 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Si...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Albina Burrnikut

Motra e

Hyrjeta Burrnikut

Anëtare e grupit

Motrat Burrniku

Komente

Asnjë Koment

Alhamdulilah (2021)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Merita Burrniku

Komente 0