TEKSTESHQIP

Merita Latifi & Florian Tufallari
Pa Ti Pa Sytë E Ballit
Lyrics

Merita
Ç'po ndodh me ne veten mo e ke pyt
Po vdesin ngadalë vetmia po më mbyt

Shtratin bosh mbete aroma jonë
Ah kjo dashni pa ty jo s'jeton

Florian
Pa ti pa sytë e ballit
Nuk po muj jo jo
Se për ty kom pi
Për ty jam deh
Mos harro

Merita
Pa ti pa sytë e ballit
Nuk po muj jo jo
Se për ty kom pi
Për ty jam deh
Mos harro

Florian
Kemi thy limite shpirti jem
Kom të dy aty ku mas shumë të dhemb
Kemi ra ç'ke nëse dashni je
Pishman jam ba t'bona ty familje

Merita
Pa ti pa sytë e ballit
Nuk po muj jo jo
Se për ty kom pi
Për ty jam deh
Mos harro

Florian
Pa ti pa sytë e ballit
Nuk po muj jo jo
Se për ty kom pi
Për ty jam deh
Mos harro

Merita & Florian
Se për ty kom pi
Për ty jam deh
Mos harro

DËRGOI:
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky materiali muzikor është përcjellë tek fansat i realizuar mjaft mirë edhe me videoklip muzikor, produksionin e të cilit e punoi Time Pictures, teksa regjisori i videos është Adriatik Asllani. Videoklipi u publikua më 15 Mars 2023. Muzika dhe produksioni audio është marrë përsipër nga Sardi Mneri, teksa kënga vjen me vargje nga Saia & Deyzoh (Ronaldo Shtylla).
Renditja:
Top 200