Më mbaj mend (për 1 muaj)

Binjakët - Margarita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

Refren: (x2)
Ne kercejm neper makina,
bagazhi full me patatina,
nga mbrapa i kam nja dy birra,
te veni pare nja dy pica
Margarita,

Verse 1:
Une jam Emsi,
me donaldin bom nje megdon
hamburger me patatina baby we garrett,
e ti zhuljet, romeo gjun me shigjet (uaa)
na bojna qef,
na bojna dram,
na bojna jet (uao)
Tina m'kapi diku nga karantina
doli tines ines sikur erdhi 3 makina
don banane, mandarin Jek daniels dhe 2 spllifa
plazhin na e bojna n'makina si me qen Fucking Floridas

Verse 2:
Zemer prit,
nuk ke nevoje me u zhvesh
e vetmja gje qe duhet eshte me t'bo me qesh
eja ti me mu
eja (x3)
kemi millfa kemi edhe treja
bojna qejf deri t'na meret patenta
bojna qejf, bojna jet me plot idea
zemra ime rreh ndryshe
hajde preke nje dyshe
per mu do flasesh me shoqet edhe kur te behesh gjyshe aaa
Refren: (x2)
Ne kercejm neper makina,
bagazhi full me patatina,
nga mbrapa i kam nja dy birra,
te veni pare nja dy pica
Margarita,

Verse 3:
Body zjarr
po ti? zjarr
goja omel
dhipi mjalt
a po vjen lart kam hapur krahet
kam hip prej shkallsh se ke qellu pak e gjate
(Kalifornia) x2
(King bang)
a po vjen me shoqet qe ta ham nje drek
luft me jasteqe
do lujm pa brek
e bojna hale, e bojna fun, e bojna qejf
ina ina paske dal nga kopertina
a vjen me lalin te ti jap 2 patatina
hunda e ftohte jeni si 2 pinguina
kujdes nga trampolina se eshte lyer me vazelina (ookeejj)
mos rri jasht n'rrug hajde edhe ti knej
kemi topa nese don me lujt hokej
atmosfera e forte s'ka nevoj per DJ
sa here dun me boje ja fus un replay
Refren: (x4)

Ne kercejm neper makina,
bagazhi full me patatina,
nga mbrapa i kam nja dy birra,
te veni pare nja dy pica
Margarita,


Ky tekst u dërgua nga auroraRomeo Veshaj & Donald Veshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/06/2021
Teksti: Donald Veshaj, Getinjo, Romeo Veshaj & Alban Kondi
Orkestrimi: Alban Kondi & Fabian Basha
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alban Kondi & Fabian Basha
Mix & Master: Marenglen Boja


Binjakët - Margarita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Margarita".
3. Video është e këngës "Margarita", por nuk këndohet nga Binjakët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Veshaj:


Komente 1