A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • NR
  • Nr Force

NR - Nr Force  (Feat. Dj Blunt, Real 1, BimBimma & Ergen)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2011

2011-07-09T00:43:21

Featuring

Dj Blunt

Featuring

BimBimma

Featuring

Real 1

Featuring

Ergeni

Featuring

Shaolin Gang

Këngë e albumit:

"Classic G"


Ref:
NR force is back
ti je underattack
ti je underattack
ti sje under je wackk!

[ Bim Bimma]
Mic 1,2 test
don't ask who the best
screw the rest yes screw the rest
we true the best
a u murrum vesh?
old school cool'n'fresh
masi new school shum lesh
tu u gzu nxhep se po shkunen cash
murren cash shkun ska mo zhurmum nvesh

[Ergeni]
Qe u kthym prap po na sheh prap
po na nin po vim me rahatu tollovin
se kur pe lshoj televizorin si mos me jetu n'prishtin
po me jetu n'uzbekistan kto bukuroshet n'ekran
kan harru qa o fjala fustan
ti nuk je artist ti je shabllon
turbo-folk striptiz biznis
tu ..... me instrumentalla npazar t'bullgaris
in this business all we need i don't get satisfis
you homie qe ni kiss for you and your mommy
this is true castle u bashku

[ Real 1]
Guess who's back dostit me levizje t'robotit
NR shit i gatshem
..............
Blunt i pari me scratch bitch
feedback bitch
i stop lights on lights on

Ref:
NR force is back
ti je underattack
ti je underattack
ti sje under je wackk!

Rollin' rollin rollin rollin per njerzt e mij
hajde edhe ti te na
rollin rollin rollin rollin se sbon vet mi pi
hajde edhe ti te na
Rollin' rollin rollin rollin per njerzt e mij
hajde edhe ti te na
rollin rollin rollin rollin se sbon vet mi pi

[ Real 1]

Dj Blunt just strictly weed no see bitch please
se erdhem me marr check qata krejt kan respekt
kur vjen puna per kah lekt nuk rrina internet
mi perjcell views u fools!

[ Bim Bimma]

Nuk lofim pa dit rolin e dim e rrollim
Bluntin nbeat e lojm sekonden e ngrit
kur kthehem e gjejna tngrit ma mir e ki me ik
se ktu ski qka pret se je underattack
nuk je under je wackk!

Ref:
NR force is back
ti je underattack
ti je underattack
ti sje under je wackk!

[ Real 1]
Merre hip-hopin qe ku e ki
merre fal pi neve qe ku e ki
na u kthym prap qe ku na ki
kurrkush ma mir se na se bon


Ky tekst u dërgua nga Plrt;   Riinor
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019