A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

NRG Band - Prej Teje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2019

2019-05-28T14:00:27

Muzika:

Alandy

Muzika:

Besnik Qaka

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

BUG Production


REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par

ça, ça, ça ki hup?
A e din ça?
Vetes ja ki fut, ja ki fut
ça, ça, ça ki hup?
Une t'kom dasht
Krejt e din, s'po ma nin
Ani shuj

Nuk ta fali, nuk ta fali
Ta them t'drejten
s'po m'len inati
Nuk ta fali, nuk ta fali, jo

REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par

N'dashuri asnjo s'o perfekt
Kom menu se m'don njejt
N'dashuri asnjo s'o perfekt
Kom menu se m'don njejt

Nuk ta fali, nuk ta fali
Ta them t'drejten
s'po m'len inati
Nuk ta fali, nuk ta fali, jo

REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par


Ky tekst u dërgua nga ShpresiKartolina (2)

2019-05-29 09:11:51
Prej teje unë jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje unë kam pi
Me t'harru a muj s'po di
2019-05-28 19:22:59
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Të du njejt si herën e parë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019