A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dani - S'ka Dashni  (Feat. Yll Limani)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  36

Fans' Comments

1 🔥🔥

21/04/2018

2018-04-21T11:32:39

Featuring

Yll Limani

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

Imagine Films
[REF. x2:]
Mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ah ta dije sa te dua
pa ty zemra ndihet bosh
a e di cka vret per mua
edhe lotet me kan lodh

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ike shpejt pa e kuptu
sikur shiu ntok kur bjen
endrrat që i pat me mu
dalngadal koha i tret

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di


Lyrics submited by amiami123e-Cards (3)

U krijua nga Kledia 2018-12-10 17:45:48
Ah ta dije sa të dua
Pa ty zemra ndihet bosh
A e di çka vret për mua
Edhe lotët më kan lodh
U krijua nga ada 2018-04-29 13:33:11
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet
U krijua nga amimema 2018-04-22 15:52:46
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019