Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Rrutullo Me Gisht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Sa ma shohin dashurohen 100 djem si ty,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.
Sa me shohin dashurohen 100 djem si ty,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.

[refren x2]
rro..rro..rrotullo jaa
rrotullo me gisht,rrotullo me gisht her nat an, her ket an 8 me 2 gjithmon ma ban

Bej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur pune
Me kane zen ethet e gushit dua ti marr une
Bej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur pune
Me kane zen ethet e gushit dua ti marr une

[refrenx2]

Sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush,sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush

[refrenx2]

aa..aaa...aaa...aaaa..aaaa...aaaaaaaaaa

[refrenx2]


Ky tekst u dërgua nga MirlindaRozana Radi
Publikimi: 14/05/2007
Orkestrimi: Adrian Hila


Rozana Radi - Rrutullo Me Gisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrutullo Me Gisht".
3. Video është e këngës "Rrutullo Me Gisht", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:


Komente 0