Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son - Pasite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasite".
3. Video është e këngës "Pasite", por nuk këndohet nga Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son - Pasite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  198

Komente

2 🔥

Më Shumë Nga

Mc Kresha

Më Shumë Nga

Lyrical Son

05/08/2019

2019-08-05T17:31:58+00:00[Intro: Tayna]
Eh

[Verse 1: Tayna]
Mos e bo t'modhe, thirri do shoke
Shoqet s'jau qes mi nxon a ju rrok
Like she came from Jamaica baby Bangkok
Buzet si zezake, brazili jane floket (Rrrr)
Pina Henny pak haram
Thirrma dealer-in Wagwan where's my weed, man
Po bojna pak haram
Pretty gal, mrena jasht, ecin nalt
Puf puf 5 thirrma puf mami (Ai)
Twerk twerk bone si tsunami (Ah ah)
Lingerie m'shihen Hilfiger Tommy
Die filthy dog and I whine for the money
I die for the fam, I don't give a f**k yuh
Ti je vec nje fan m'ke lyp me bo foto
Ti s'je shoqja jem nuk t'kom shti une n'friendzone
Me mu sun rrin, tu bo pare jom nxon

[Pre-Chorus: Lyrical Son]
Mun mu bo e madhe
Seni o dope
Bone me cigare
Jena bo tok (tok)

[Chorus:[Lyrical Son & Tayna]
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte

[Verse 2: MC Kresha]
Eyo Kikita, femren e kom Killa' thirre Nikita
Banana clips per gorilla, uh, chikita
Riki kta, vu, babi digital
Alley hoop n'ajer mki tu kap rape digital
Repi lyrical, tu pi rabi kritikal
Joint-i shume i madh, une e llaki ritual
T'kapi kolli bal qysh e roll-i lal
E pi si bolla amo pi kontrolli s'dal
Eyes si japonezi, buzeqeshjen si beba
Keshi erdh te veshi tha: "Sot jena t'verdha"
Shampanjen une e cela, ama vec e derdha
Rripa erdhi n'club na po dalim per serva (Eh)
Na ki ganxha bos tu pi ganxha dost
Na s'pina shampanje vec e cojna poshte (Ah)
Dangerous n'club te cojna poshte
Yeah, elephant man t'shkelim t'bojna tost (Uoh)

[Chorus: Lyrical Son & Tayna]
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte (Uoh)
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte

[Verse 3: Lyrical Son]
Ah, talk shit, flen me peshqit
Kur une jom bo gips s'ka pas 5-she
Repin freshmint, t'jau dho pesshet
Prej vektres krejt t'prishte jom kane vet' shef
Tiga me mami sa pare bojne ato taka
Moti bojne pare gjermani hala kom duqa me marka
Riga jane mami se bojn shita papaka
Pe qesin shkelmat e fundit e vec po shkunden si plaka
Ta kisha uru 8 Marsin po ti s'je non ti ke pussy
Pshtelli do lule n'bouqet e bimi per diten e mesuesit
Haverat po dojne me dek, kena en tak n'Uzi
Ti thu e kall n'diskotek derisa kthena me Uzi (Ah)
What you know about it?
Kur ajo vjen vet vec pa e thirr ti (Aha)
Terapi kit, ju kom bo droge, dun me m'marr cdo dite (Ah)

[Pre-Chorus: Lyrical Son]
Mun mu bo e madhe
Seni o dope
Bone me cigare
Jena bo tok (tok)

[Chorus: Lyrical Son, Lyrical Son & Tayna]
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'majte
Pasite, site, site, site, site, site
Ne t'djathte


Ky tekst u dërgua nga WMIJOKartolina (11)

10
15
14
22
35
19
17
56
39
23
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet