A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - A Don Hala?  (Feat. Ylli Limani)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  75

Fans' Comments

5 🔥🔥

18/03/2019

2019-03-18T19:05:36

Featuring

Yll Limani

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

Imagine Films

Song from the album:

"Fortuna"


[Pjesa 1: Yll Limani]
A t'ka metë
Naj zhig çysh mu m'ka metë?
A ka metë diçka që s'ta kam dhanë?
Kudo preke, shenjë më ka mbetë
Sa herë fole, shenjë ma ke lanë
Sa herë frymën ma ke zanë

[Refreni]
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
Pa djersë e pa u lodhë
Krejtë shpirtin ma ke marrë

E unë po t'pys
A don hala, a don hala?

[Pjesa 2: Tuna]
Kjo dashni s'e pat dorën e lehtë
Nuk e paska as këmbën e mbarë
A do ndalesh, a ngihesh najherë?
Ku ki shkelë ti, bari nuk ka dalë
Interesxhija i paparë

[Refreni]
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
Pa djersë e pa u lodhë
Krejtë shpirtin ma ke marrë

E unë po t'pys
A don hala, a don hala?

[Refreni: Tuna & Yll Limani]
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
A je tu'i pa, a je tu'i pa?
Pa djersë e pa u lodhë
Krejtë shpirtin ma ke marrë

E unë po t'pys
A don hala, a don hala?


Lyrics submited by  Tonnidase-Cards (5)

U krijua nga KEA 2019-04-11 23:12:59
A t'ka metë naj zhig
Qysh mu m'ka metë?
2019-03-26 15:16:06
A do ndalesh?
A ngihesh najherë?
Ku ki shkelë ti
Bari nuk ka dalë
Interesxhija i paparë
2019-03-24 16:55:51
Kjo dashni s'e pat dorën e lehtë
Nuk e paska as këmbën e mbarë
2019-03-21 12:30:29
A je tu i pa? A je tu i pa?
Pa djersë e pa u lodh
Krejt shpirtin ma ke marrë
E unë po t'pys
A don hala? A don hala?
2019-03-20 08:08:51
A ka metë diçka që s'ta kam dhanë?
Kudo preke, shenjë më ka mbetë
Sa herë fole, shenjë ma ke lanë
Sa herë frymën ma ke zanë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019