TEKSTESHQIP

Arilena Ara
Aligator
Lyrics

Baby have fun
Ti aventures i jep emocion
Baby have fun
Pafund enigma jote me ngacmon
Laser je all over my body
And I keep dancing per ty all night
Ta ndjej deshiren ne distance all the time
Pasion e zjarr, jam bo e marre
Me ler ne flake pa fryme, pa fjale
Se syte e tu ALIGATOR, ALIGATOR i du

Nuk e ndal jo nuk e ndal
Me ty sot jam ekstaze
Edhe nese bej gabim
Gabim du me e pas

Cuz you are a naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Cuz you are my naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Ti nuk je Ex
Qe sa here me merr malli vij dhe te shoh
Ti nuk je next
Se me ty, one life stand e kisha bo
Laser je all over my body
And I keep dancing per ty all night
Ta ndjej deshiren ne distance all the time
Pasion e zjarr, jam bo e marre
Me ler ne flake pa fryme, pa fjale
Se syte e tu ALIGATOR, ALIGATOR i du

Nuk e ndal jo nuk e ndal
Me ty sot jam ekstaze
Edhe nese bej gabim
Gabim du me e pas

Cuz you are a naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Cuz you are my naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

DËRGOI: