TEKSTESHQIP

Arilena Ara
Murderer
Lyrics
(Feat. Noizy)

Me ka cmendur mbreme
po ta dija
and I lost it all
U dorzova
Jam e tija
Ai me zotron sot
po nuk m'lendon dot
Ai thote m'perket mua
He's bad, po prape e dua

I regret
S'eshte dashni,
eshte thjesht fizike
I regret
Ka dashni, po eshte toksike
Ai eshte i rrezikshem
Ai terheq si magnet
Te josh, te puth
dhe pastaj te vret

He's a murderer of my heart
He's a murderer
But I still want him
He's a murderer
He's the murderer of my heart
He's the murderer
I know this love it ain't for us

Uh I think she likes me
Yeah I think I like her
Ass so fat she got me stand right behind her
Sexy classy freaky nasty
Kush Mendon ndryshe vec ja kan inatin
Afrohu me ngat se sonte Nata e gjate
Sonte rrime te ty zgjut edhe fjalet Jane pak
don nalt shkojm nalt
You wanna fly we fly
E Kom nje Kerr pa tavan baby touch the sky
Shkojm high si NASA
Let me wine on the papa
Bukur dukesh nga mbrapa Lem ta rrehi shuplaka
Sill do akull se plasa 2x
T boj me qesh jo me qa
T boj me m'dasht jo me m'vra
Te boj me u Ni si femna e vetem per mu n'kete dynja
S'du me chat du me t'pa
Kejt boten ta dho
Si trofe te kisha cu baby siper ne hava
He's the murderer of my heart
Baby but I am not a murderer
Not a murderer
I wanna get to know ya
I'm not a murderer
I know is love for us