Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Elita 5 - Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  585

Komente nga Fansat

30 🔥🔥

25/06/2014

2014-06-25T18:00:53

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Daniel Joveski

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Mohikani I Fundit"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014


Nëse fjalët s'kanë kuptim
më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
njësoj është dhe buzëqeshja
Nëse fati asnjëherë
nuk na ndan as na bashkon
sot e përgjithmonë,ka diçka që nuk ndryshon (2x)

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

A ka mbetur gjë në jetë që s'e kam bërë për ty,
a po ndoshta ndjen diçka që mua s'ma thua drejt në sy.
Sikur lotët e gjithë botës të takohen në një vend
prap nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb
jo nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb

Të lutem më fal...

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

Më fal, të lutem më fal,
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj....


Ky tekst u dërgua nga  Asele1Kartolina (5)

2019-08-16 13:07:19
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
2019-07-02 10:24:01
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj...
2016-08-28 15:03:01
Nëse fjalët s'kanë kuptim
Më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rremë
Njësoj është dhe buzëqeshja
2017-02-11 12:39:24
Sikur lotët e gjithë botës
të takohen në një vend
Prapë nuk mund ta thonë
Dashuria sa dhemb
2018-12-06 09:46:39
A ka mbetur gjë në jetë
që s'e kam bërë për ty?
A po ndoshta ndjen diçka
Që mua s'ma thua drejt në sy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elita 5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet