Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artistet E Gjakoves - Qyteti I Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kenge kushtuar njerzve te humburve te Gjakoves gjate luftes 1999
Kompozuar nga Bekim Kepuska dhe Artan Kastrati .
Kendojne: Ermir Pozhegu, Vesa Smolica, Valon Shehu, Gentian Gojani, Flaka Krelani, Kreshnik Koshi, Brikena Pruthi, Albi Xhepa, Brikena Berisha.
Ndihmuan ne muzike Blerat dhe Besfort Kepuska
video by Puntoret Social.


Artistet E Gjakoves - Qyteti I Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyteti I Humbur".
3. Video është e këngës "Qyteti I Humbur", por nuk këndohet nga Artistet E Gjakoves.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0