TEKSTESHQIP

Kengetare Te Ndryshem
Nata E Qefit Ne Prizren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nata E Qefit Ne Prizren" kënduar nga Kengetare Te Ndryshem.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është paraqitur para audiencës i përpunuar artistikisht me videoklip, i cili u publikua me datë 17 Qershor 2021. Këngën e kompozoi Hekuran Krasniqi, ndërsa teksti e përshtatën Ismet Bexheti & Hekuran Krasniqi.