TEKSTESHQIP

Meda & Vjollca Haxhiu
Bingo
Lyrics

(Ref.)
Bingo na ka ra
Bashk qe jemi ba
Bingo ma mir ska
E kemi jeten plot sefda

(Vjollca)
Vet të gjeta vet të morra
o mraft pika ty që t'zgjodha
o mraft pikaaaaa ty që t'zgjodhaaaa

(Meda)
Vetit msysh un i rash
tmorra ty pishman si rash
tmorra tyyyyyy pishman nuk i rashhh

(Ref.)
Bingo na ka ra
Bashk qe jemi ba
Bingo ma mir ska
E kemi jeten plot sefda

(Meda)
Taksirati ish i msheft
tmorra engjull mdole dreq
tmorra engjuuuuull mdole dreeeeq

(Vjollca)
Doren n'zemer mir t'ka ra
ti pa mu sen s'kishe pas
oo pa muuuu sen s'kishe paaas

DËRGOI:
INFO
Ky projekt u prezantua tek publiku i ilustruar në dimensionin vizual me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me BUG Production. Videoklipi u publikua më 8 Korrik 2022. Autor i vijës melodike dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Nurteel, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Arsim Bunjaku.
Pjesë e albumit:
Bingo
Renditja:
Top 200