A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Athu


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  112

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2016

2016-08-09T16:00:03

Lyrics:

Fatmir Muja

Arrangement:

Prygo

Video Production:

Imagine Films
Athu a je pendu
At mer malli si mu
Athuuu ka mbet
tek ti veq pak dashuri

A e din sa shum
me ty jam krenu
A edin sa shum
per ty jom lendu

Nuk ja vlejti
E di, por zemra
Veq ty t'ka ndi

Ref.:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kame humb e ti ske fitu

Zemra po e pranon
Loti po me tradhtone
Kur je n'pytje tii
Gjithçka ndryshon

Ref. x3:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kam humb e ti ske fitu


Lyrics submited by Edonaa   ismeti19e-Cards (2)

U krijua nga ona 2017-12-07 09:11:34
A e din sa shum
me ty jam krenu
A edin sa shum
per ty jom lendu
Nuk ja vlejti
E di, por zemra
Veq ty t'ka ndi
2017-11-14 16:09:37
Athu a je pendu
At mer malli si mu
Athuuu ka mbet
tek ti veq pak dashuri
A e din sa shum
me ty jam krenu

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019