Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi & Sinan Vllasaliu - Pa Fat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51

Teksti:

Ilir Berani

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Tomato

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Këngë e albumit:

"N'ora"

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Sinan Vllasaliu

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Sinani:
Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy
edhe malet i kishim shty.

Nora:
Nuk te vë faj as ty as vetes,
se jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri (nuk i ben ball njeri),
nuk i bem balle, as une, as ti.

Ref:(2x)
Pa fat (Pa fat)
ishim ne jet dy udhetar.
nuk e gjetem yllin polar
nuk e gjetem kepin e shpreses.
Pa fat mbetem vetem dy udhetar
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

Sinani:
Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy
edhe malet i kishim shty.

Nora:
Nuk te vë faj as ty as vetes,
se jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri (nuk i ben ball njeri),
nuk i bem balle, as une, as ti.

Pa fat(Pa fat),mbetem vetem dy udhetar(udhetar),
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

Ref:(2x)
Pa fat (Pa fat)
ishim ne jet dy udhetar.
nuk e gjetem yllin polar
nuk e gjetem kepin e shpreses.
Pa fat mbetem vetem dy udhetar
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.

Ref:(2x)
Pa fat (Pa fat)
ishim ne jet dy udhetar.
nuk e gjetem yllin polar
nuk e gjetem kepin e shpreses.
Pa fat mbetem vetem dy udhetar
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.
hooo uuuu.

paaaa fatt....
Pa fotografin e marteses...
ahh...


Ky tekst u dërgua nga Njomza   saramk
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet