A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
23/05/2010 - 23/05/2010
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Prezantuesit: Ledion Lico & Albana Osmani
Top Channel / Top Albania Radio

Edicioni i shtate i Top Fest:

Faza e pare e prezantimit te kengeve: Eshte prezantuar nga Albana Osmani
Gjysme Finale : Kengetaret kane kenduar LIVE eshte transmetuar ne prime time dhe eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Nata Finale : Eshte zhvilluar ne Pallatin e Kongreseve: Eshte prezantuar nga Ledion Lico dhe Albana Osmani.
Regjia televizive : Ergys Lubonja
Udheheqes muzikor : Dorian Gjoni
Skenografia : Fatmir Minga

Cmimi i Madh - Eneda Tarifa
Best Video - Leonora Jakupi
Çmimi Best New Artist - XXL
Çmimi "Top Albania Radio" - NRG Band
Çmimi Internetit - Noizy ft Coli
Çmimi Kenga Me e Mire Rrok & Alternative - Kamela Islami
Çmimi Best Female - Besa
Çmimi Best Male - Valon Shehu
Çmimi Kenga Me e Mire Pop & RnB - Jonida Maliqi ft Big Basta
Çmimi Best Group - Troja
Çmimi Best Interpret - Mariza Ikonomi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019