Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Vendlindja: Kuçove    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Greta Koçi Ka lindur më 26 shtator 1991 në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte Shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuqov Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeçare, ku fillimisht ka drejtuar emisionet e fëmijëve në stacionin televiziv të babait të saj Shkodra TV1 në Shkodër. Fillimisht është shfaqur në TV m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Greta Koçi ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  269

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)Atij
Me Mu
S'jam Jetime
A Ja Vlejti
I Besova
Me Fal Nene
Mos Shiko Tjeter
Sjena Ni Moti
Zbulo Sekretin (Pije Detin)
Shkolla Willson

» Dërgo Një Këngë »

Përkthime 
teksteshqip.com © 2007 - 2017