TEKSTESHQIP

Kengetare Te Ndryshem
Nje Shekull Dashuri
Lyrics

Me rastin e 100 vjetorit të Nënës Terezë
Këndojnë: Selami Kolonja Leonora Poloska Adrian gaxha Besiana Mehmedi Mustafa Imeri Laura Krliu Berkan dhe Valon Suma

Ju lutemi te na ndihmoni me tekstin e kesaj kenge duke klikuar tek "Korrigjo"