A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
5 Gusht 2019 - 11 Gusht 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 5 Gusht 2019 - 11 Gusht 2019 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Pasite” nga Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Pasite” - Tayna, Mc Kresha & Lyrical Son (Pozicioni 1), “A M'don” - Elvana Gjata (Pozicioni 6), “M'ke Harru” - Ermal Fejzullahu (Pozicioni 7), “By Bye” - Tayna & Dafina Zeqiri (Pozicioni 15). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Nah” - Tayna (+164 pozicione), “Qabe Moj E Bukur Je” - Adem Ramadani (+79 pozicione), “Coco” - Kidda (+57 pozicione), “Gangsta” - Doruntina Shala (+51 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019