Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
25 Nëntor 2019 - 1 Dhjetor 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 25 Nëntor 2019 - 1 Dhjetor 2019 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Akull” nga Capital T. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Ti Mo Nuk Je” - Readi (Pozicioni 6), “Mama” - Fero (Pozicioni 15), “Fol, Fol” - Mimoza Shkodra (Pozicioni 27), “Ali Baba” - Getinjo (Pozicioni 31). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Adem Jashari” - Gold AG & Shyhrete Behluli (+167 pozicione), “Nuse 3” - B2N (+84 pozicione), “Ilegal” - Rina (+82 pozicione), “A Don Love?” - Noizy (+65 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2021