Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

RENDITJA ZYRTARE:
9 Dhjetor 2019 - 15 Dhjetor 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 9 Dhjetor 2019 - 15 Dhjetor 2019 dhe në vendin e parë ngjitet 4 pozicione kënga “Marova” nga Fifi. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Edi Rama” - Buta (Pozicioni 2), “Zemra Ime” - Mozzik (Pozicioni 4), “Me Tana” - Elvana Gjata (Pozicioni 6), “Vuj Vuj Vuj” - Dafina Zeqiri (Pozicioni 10). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Ne Emer Te Shpreses” - Ylli Baka (+144 pozicione), “Gezuar” - Tv Klan (+111 pozicione), “Eja Me Mua!” - Tv Klan (+95 pozicione), “Rreth Pemës Po Këndojmë” - Besa (+83 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2020