Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
10 Korrik 2022 - 16 Korrik 2022

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 10 Korrik 2022 - 16 Korrik 2022 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Katile” nga Don Xhoni. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Bespreme” - Mozzik (Pozicioni 6), “A M'ke Dasht” - Melinda & Ledri Vula (Pozicioni 8), “Ma Chérie” - Anxhelo Koci (Pozicioni 13), “Ca Doni?” - Elai (Pozicioni 15). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Edhe Nje Nate” - Xhensila & Noizy (+115 pozicione), “Auf Wiedersehen” - Mozzik (+114 pozicione), “Oj Dashni” - Gold AG (+95 pozicione), “Perhajr Synetia” - Ismet Balaj (+76 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2022