Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
17 Korrik 2022 - 23 Korrik 2022

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 17 Korrik 2022 - 23 Korrik 2022 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Katile” nga Don Xhoni. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Tonat” - Yll Limani & Ledri Vula (Pozicioni 6), “Bounce” - MatoLale & Trannos (Pozicioni 7), “Valle” - Ronela Hajati (Pozicioni 15), “Kavalli” - Geasy, Onat & Cozman (Pozicioni 16). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Ma E Mira” - DJ PM, DJ Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu (+122 pozicione), “Nona” - Durim Malaj & Yllka Kuqi (+93 pozicione), “Kjo Shami” - Merita Burrniku (+82 pozicione), “Nata E Kanes” - Aida & Argjenda Doçi (+76 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2022