A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

  • 22-09-2019 - 07-12-2019
    Studiot E Tv Klan
    Prezantojne: Ardit Gjebrea & Adrola Dushi
    Më 22 shtator filloi faza e parë e prezantimit të artistëve tek 'E diela shqiptare', ku këtë vit për dallim nga vitet e kaluara këndohet ‘live’ qysh në fazën e parë. Ky rregull vlen si për artistë e rinj ashtu edhe ata ‘Big’. Tashmë është bërë e ditur se 'Kënga Magjike' këtë vit do të prezantohet nga Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi. Këtë vit mbahet edicioni 21 i “Këngës Magjike”, ndërsa pritet që g... Këngët & Tekstet

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019